BT Corporate - шаблон joomla Оригами

UAC Mühendislik

Üst Yönetim Taahhüdü

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
  1. Firmamızın üçüncü (kamu ve/veya gerçek) kişilere yönelik verdiği hizmette hiçbir zaman ve şekilde tarafsızlık ilkesinden ayrılmayacağımızı, çalışanlarımızın verdikleri teknik kararlarını etkileyebilecek her türlü ticari, mali ve diğer baskılardan uzak tutacağımızı ve Muayene, Deney ve Sınav sonuçlarını etkileyebilecek hiçbir faaliyete girmeyeceğimizi, çalışanlarımızın başka bir kişi veya kuruluşla mali ve ticari bağlantısı olmadığını, karar verme bağımsızlığına olan güveni ve ölçüm çalışmaları ile ilgili dürüstlüğünü ve hüküm bağımsızlığını tehlikeye sokabilecek hiçbir faaliyet içinde yer almayacağımızı taahhüt ederim.
  2. Hizmet faaliyetlerinde, kararları ve faaliyetleri etkileyebilecek her türlü ticari, mali, idari ve diğer baskılardan uzak, tarafsız ve bağımsız bir yapı oluşturulmuştur.
  3. Teknik faaliyetleri gerçekleştiren personelin kararlarını ve çalışmalarını hiçbir kişi veya kuruluş etkileyemez.
  4. Firmamızın gerçekleştirdiği hizmetlerde yasal şartlara, ulusal ve uluslararası kurallara göre müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarına paralel olarak ehil personel tarafından yerine getirilecektir.
  5. Firmamızın Organizasyon Şemasında tanımlı üst yönetimi, tüm faaliyetlerinde tarafsız olacaktır. Tarafsızlığı tehdit edebilecek çıkar çatışmaları düzenli olarak analiz edecek ve UAC Mühendislik personeli tarafından bu analizin anlaşılmasını sağlayacaktır. Bu analiz sayesinde TS EN ISO/IEC 17025 ve TS EN ISO/IEC 17020 sistemi faaliyetlerinde objektif olmayı sağlayacaktır.
  6. UAC Mühendislik personelinin tarafsızlık başta olmak üzere gizlilik, açıklık, sorumluluk ve yeterlilik ilkelerine sadık kalarak çalışacaklarını taahhüt ettirecektir.
  7. Müşteri memnuniyetinin sağlanması ve firmamızın saygınlığı açısından personelin sürekli kendilerini geliştirmesi, yenilemesi için hiçbir fedakârlıktan kaçınılmayacaktır.